Start Na sygnale Konkurs: lekcja latania!

Konkurs: lekcja latania!

przez Nysa Hot

Kochani, mamy dla Was kolejny konkurs na naszym portalu – tym razem do wygrania 2 vouchery po 20 min. na lekcję podstaw flyboardingu! Zwycięzcy swoich sił w tym sporcie będą mogli spróbować już w najbliższą sobotę.

Flyboarding polega na unoszeniu się nad wodą na desce, która jest połączona długimi wężami do turbiny skutera wodnego. Emocji i wyrzutów adrenaliny z pewnością więc nie zabraknie! Aby wziąć udział w zabawie, należy polubić i udostępnić nasz post z informacją o konkursie na Facebooku (zobacz!), a w komentarzu wpisać hasło „chcę latać”.

Zabawa trwa do piątku 26 lipca br. do godz. 17.00. Zwycięzców poznamy jeszcze tego samego dnia. Lekcja zostanie przeprowadzona przez doświadczonych instruktorów z JetLife z Darłowa. Firma współtworzona przez słynnego Flymana (Tomasz Kubik) zawita nad Jezioro Nyskie przy okazji el. Mistrzostw Polski Skuterów Wodnych (czytaj więcej).

fot. JetLife

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź