Start Aktualności Koronawirus w Polonii Nysa

Koronawirus w Polonii Nysa

przez Nysa Hot

Dziś kibice mieli cieszyć się z piłkarskiego święta w Nysie. Mecz z Górnikiem Łęczna w 1/32 finału Pucharu Polski został jednak niespodziewanie odwołany. Ma to związek z wykryciem koronawirusa u jednego z zawodników Polonii. Zarząd klubu wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. 

– W testach (na obecność koronawirusa – przyp. red.) wzięli udział wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny, sztab szkoleniowy całego klubu (łącznie z trenerami grup młodzieżowych i dziecięcych) oraz pracownicy i osoby fukcyjne. Niestety, u jednego z zawodników wynik testu okazał się pozytywny. Zawodnik ten nie jest mieszkańcem powiatu nyskiego a najważniejszą dla nas informacją jest fakt, że czuje się on bardzo dobrze, nie wykazuje żadnych niepokojących objawów i obecnie przebywa na kwarantannie domowej. – informuje zarząd klubu.

Klub jest w stałym kontakcie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

– Szczegółowe informacje na temat sytuacji medycznej w klubie będziemy podawać na bieżąco.

Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa przerwa Polonii w rozgrywkach ligowych.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź