Start Hot Kortez, Hrabi, Neonówka, Piasek. Przed nami bardzo ciekawy kulturalnie rok!

Kortez, Hrabi, Neonówka, Piasek. Przed nami bardzo ciekawy kulturalnie rok!

przez Nysa Hot

Między innymi wymienieni w tytule artyści pojawią się w Nysie w przyszłym roku. Sprawdzamy terminy wydarzeń.

5 marca o godz. 17.00 w Nyskim Domu Kultury ponownie wystąpi uwielbiana w Nysie grupa kabaretowa Hrabi. Joanna Kołaczkowska i spółka rozbawią nas do łez swoim programem „WADY I WASZKI. Początek o godz. 17.00.

8 marca znów brzuchy rozbolą nas od śmiechu, tym razem za sprawą Neonówki i ich programu: Tradycje Polskie. Warto wybrać się do Hali Nysa. Artyści pojawią się na scenie o 20.00.

17 marca do Nysy po latach przerwy zawita Marcin Daniec. Jak zawsze nie zabraknie świetnych anegdot i komentarza do bieżących wydarzeń. Występ rozpocznie się o godz. 18.00 w NDK.

Datę 6 kwietnia w kalendarzu koniecznie muszą zapisać natomiast fani Andrzeja Piasecznego. Czeka nas akustyczny koncert artysty, zapewniający  bliską,  niemal  intymną  atmosferę. W  takiej  oprawie  zabrzmią  zarówno  największe  przeboje  Andrzeja, jak i inne wyselekcjonowane przez niego utwory. Piasek zaśpiewa w Nyskim Domu Kultury. Początek o 19.00.

22 kwietnia do Hali Nysa przyjedzie mistrz kojących melodii, czyli Kortez. Usłyszymy materiał ze ostatniej płyty wzbogacony o najnowszą EPkę, której premiera zaplanowana jest na 09.02.2024, a także kilkanaście piosenek z żelaznego repertuaru. Koncert rozpocznie się o 20.00.

Będziemy na bieżąco śledzić zapowiedzi kolejnych kulturalnych wydarzeń w mieście i oczywiście informować Was o nich na Nysa Hot, a także na antenie RADIO HOT Nysa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź