Start Hot Kotek wyrzucony z auta w reklamówce niestety nie przeżył

Kotek wyrzucony z auta w reklamówce niestety nie przeżył

przez Nysa Hot

Smutną wiadomość przekazała Fundacja Psia Droga, która walczyła o życie zwierzęcia. Niestety, pomimo starań kotek nie przeżył.

– Kotek dostał ataku padaczki i nie przeżył. Zrobiliśmy sekcję zwłok, nerki były zmienione anatomicznie, były niewydolne. Jest nam ogromnie przykro, walczyliśmy o niego, a mimo to przez bestialstwo drugiego człowieka nie mogliśmy nic więcej zrobić.  W ostatnim czasie to kolejne życie, które straciliśmy… Ten tydzień jest dla nas jednym z trudniejszych. Uczucie bezradności i bezsilności mimo starań. Brak nam słów.. Najważniejsze, że już nie cierpi – informuje w emocjonalnym wpisie Fundacja Psia Droga. 

Przypomnijmy – w ubiegły weekend do Przychodni Weterynaryjnej ARKA przyszedł mężczyzna, który widział jak kot został wyrzucony z auta w reklamówce w okolicach ul. Skargi. Zwierzak był w bardzo ciężkim stanie, był skrajnie odwodniony i miał problemy z układem oddechowym.

Fundacja Psia Droga planowała założyć zbiórkę na jego leczenie. Niestety, w poniedziałek napłynęły smutne wieści o śmierci zwierzęcia.

Foto: Fundacja Psia Droga

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź