Start Sport KRO jednak w Nysie! Znowu wygra Subaru?

KRO jednak w Nysie! Znowu wygra Subaru?

przez Nysa Hot

To już oficjalne. 23 września do Nysy wraca sportowa rywalizacja w ramach 28. edycji Kierowcy Roku Opolszczyzny. Apetyt na wygraną ma Oktawian Ostrowicz. Czy ktoś jest w stanie zagrozić Subaru? Śmiemy w tą wątpić.

Organizatorzy KRO ogłosili, że tegoroczne dodatkowe rundy odbędą się w Niemodlinie, Krapkowicach oraz w zawsze gościnnej dla sportów motorowych Nysie. W poprzedniej edycji broniący tytułu Ostrowicz przegrał o 5,5 sekundy z Tomaszem Gucwą. Obaj kierowcy ostrzą sobie zęby na myśl rywalizacji w Nysie. Faworytem jest wspomniany kierowca Automobilklubu Królewskiego w swoim Subaru Legacy GT, zwycięzca dwóch poprzednich zmagań w naszym mieście w 2016 i 2017 roku.

Kierowcy na nyskie szutry wrócą 23 września. Przed rokiem rywalizacja przebiegała w kilku rundach na  blisko 140-kilometrowej trasie. Zapraszamy do kibicowania. Organizatorem wydarzenia jest Automobilklub Opolski.

fot. Andrzej Babiński

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź