Start Hot Kto chętny na burrito czy azjatyckie pierożki?

Kto chętny na burrito czy azjatyckie pierożki?

przez Nysa Hot

Właśnie takich pyszności będzie można spróbować podczas II zlotu food trucków w Nysie. Wozy staną na placu przed Halą Nysa, a aromaty przygotowywanych dań z pewnością przyciągną niejednego łasucha.

Rosół, schabowy i ziemniaczki? Masz już dość stałego weekendowego menu i chcesz spróbować zupełnie innej kuchni? 5 i 6 maja w Nysie będzie taka okazja. Food tracki zameldują się na rynku, a specjały w nich serwowane z pewnością zaspokoją nie tylko nasz apetyt, ale i ciekawość. Coś słodkiego? Jasne! Dania pikantne? Oczywiście! Entuzjaści różnych smaków będą mogli w majowy weekend najeść się do syta. Nie zabraknie dań z odległych zakątków, jak chociażby azjatyckich pierożków, tajskich lodów czy kuchni meksykańskiej Ale będą też potrawy bliższe (przynajmniej regionalnie) naszemu sercu, jak włoska pizza czy węgierski kołacz.

Zlot food tracków to jednak nie tylko pyszności na talerzu, ale tez sporo innych atrakcji. Kto zamiast spalać od razu kalorie, wybierze relaks po jedzeniu, ten z pewnością znajdzie swój azyl w strefie chilloutu. Podczas wydarzenia będzie tez można napić się dobrego piwa i pobawić przy muzie serwowanej przez DJ-a. Słowem – szykuje się impreza palce lizać! Z powodów proceduralnych, wydarzenie przeniesiono z Rynku na parking przez Halą Nysa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź