Start sport Kto za Bartmana w Stali Nysa?

Kto za Bartmana w Stali Nysa?

przez Nysa Hot

Po odejściu Zbigniewa Bartmana od razu pojawiły się spekulacje kto może zająć jego miejsce w drużynie Stali. W obiegu medialnym krążyło kilka nazwisk, a sam klub nie wykluczał także głośnego zagranicznego transferu. Obecnie jednak koncepcja nieco się zmieniła.

-Rozmawiamy z menadżerami i zawodnikami i chcemy żeby tę pozycję w klubie ktoś uzupełnił. Patrzymy w koncepcji kogoś kto nam pomoże uzupełnić trening i tak naprawdę będzie czwartym przyjmującym – mówi Marek Majka, prezes Stali Nysa.

Oznacza to, że do spektakularnego transferu na tę pozycję, przynajmniej w tym sezonie, raczej nie dojdzie. Obecnie na pozycji przyjmującego w Stali Nysa grają Kamil Długosz, Bartosz Bućko i Łukasz Łapszyński.

Stal zajmuje 13. pozycję w tabeli PlusLigi. Drużynę czekają w najbliższym czasie dwa mecze w Hali Nysa. 19 stycznia nyscy siatkarze zagrają z Cuprum Lubin, zaś 23 stycznia z Treflem Gdańsk.

Foto: Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź