Start Aktualności Kto zostanie nowym dyrektorem biblioteki?

Kto zostanie nowym dyrektorem biblioteki?

przez Nysa Hot

Nyska biblioteka będzie mieć nowego zarządcę. Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz odwołał z dniem 31 grudnia Joannę Kanin z funkcji dyrektora Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Nysie. Dziś natomiast został ogłoszony konkurs na to stanowisko.

Dodajmy, że Joanna Kanin przebywa na trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia. W tym czasie będzie otrzymywać wynagrodzenie, ale nie będzie już zarządzać placówką. Tę poprowadzi osoba wyłoniona w konkursie. Aby ubiegać się o to stanowisko trzeba mieć m.in. wyższe wykształcenie (preferowane humanistyczne, jak bibliotekoznawstwo, kulturoznawstwo) i co najmniej trzy lata doświadczenia na stanowiskach kierowniczych.

Kandydaci mają  czas na składanie dokumentów aplikacyjnych do 8 lutego do godz. 9.00.  Nazwisko nowego dyrektora Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Nysie powinniśmy poznać w przyszłym miesiącu.

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej – kliknij link

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź