Start Aktualności Które świąteczne ozdoby zmienią lokalizację?

Które świąteczne ozdoby zmienią lokalizację?

przez Nysa Hot

Do świąt Bożego Narodzenia pozostał miesiąc. Powoli rozpoczęło się już przystrajanie ulic świątecznymi ozdobami. Możemy je dostrzec m.in. obok galerii DEKADA. W tym roku ze względu na planowane remonty część instalacji zmieni swoje położenie.

Tradycyjnie świąteczna Nyska pojawi się na tzw. Zamkniętej w Rynku. Niezmienna pozostaje też lokalizacja sympatycznego Edka. Miś wciąż będzie czytał dzieciom bajki na Placu Paderewskiego. Za to instalacje znikają z innego miejskiego skweru. Chodzi o Plac Kopernika (czytaj o remoncie), który będzie remontowany. Co roku stały tam karoca z reniferem i wielka bombka. Pierwsza z instalacji zostanie przeniesiona w okolice Wieży Ziębickiej, zaś druga stanie na Placu Wyszyńskiego obok Bazyliki.

Odpalenie świątecznych iluminacji tradycyjnie zaplanowano w Mikołajki. W tym roku, ze względu na pandemię, nie będzie żadnych imprez towarzyszących.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź