Start Hot Kulinarne doznania nad Jeziorem Nyskim!

Kulinarne doznania nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Wkrótce pełną parą ruszy sezon imprez nad Jeziorem Nyskim. Te wydarzenia o których mowa poniżej przyjemnie pobudzą nasze kubki smakowe. Ośrodek AKWA Marina przygotowuje bowiem kolejne edycje kulinarnych festiwali. Znów będziemy zajadać się m.in. pysznymi pierogami. 

W minionym sezonie to właśnie Festiwal Pierogów był jednym z najbardziej obleganych wydarzeń. Nysanie zjedli wówczas ok. 20 tysięcy sztuk! Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, stąd pewność że impreza na stałe wchodzi do kalendarza wydarzeń w Ośrodku Rekreacji AKWA Marina. 

Na tym jednak nie koniec, bo będzie również coś dla fanów słodkości, a także kuchni włoskiej i japońskiej. W tym roku mają odbyć się również imprezy, które były w planach już zeszłego lata, ale nie doszły do skutku ze względu na pogodę. Mowa m.in. o Festiwalu Pizzy i Sushi oraz Festiwalu Czekolady.

Dodajmy, że już w maju powróci także Rabatkowo, czyli ogrodniczy weekend nad Jeziorem Nyskim, a w lipcu niezapomnianych przeżyć dostarczą nam nocne wyścigi skuterów wodnych i efektowne popisy flymana.

Czytaj więcej:

Wraca ogrodniczy weekend nad Jeziorem Nyskim! – Nysa Hot

Nocne wyścigi skuterów, pokaz flyboardu i laserowe show nad Jeziorem Nyskim! – Nysa Hot

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź