Start Aktualności Kup bilet na pływalnię online

Kup bilet na pływalnię online

przez Nysa Hot

Agencja Rozwoju Nysy uruchomiła elektroniczny system zakupu biletów na basen. Od teraz wejściówki na krytą pływalnię kupimy przy pomocy laptopa czy telefonu.

– Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy elektroniczny system zakupu biletów/karnetów na Krytą Pływalnię w Nysie, który dostępny jest dla Państwa pod adresem: https://rezerwacje.arn.nysa.pl/kup-bilet-karnet.

– Nowoczesny system umożliwi Państwu w szybki i prosty sposób dokonanie zakupu biletu/karnetu, który możecie wykorzystać w dogodnym dla Was momencie. – informuje Agencja Rozwoju Nysy.

Uruchomienie Elektronicznego Systemu Rezerwacji zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Świadczenie e-usług w obszarze mieszkalnictwa i rekreacji przez Agencję Rozwoju Nysy Sp. z o.o. w Gminie Nysa” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020.

Foto: Agencja Rozwoju Nysy 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź