Start Hot Kwarantanna pracowników urzędu pracy

Kwarantanna pracowników urzędu pracy

przez Nysa Hot

Od wczoraj trwa kwarantanna wszystkich pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie. Jak na razie w Nysie nie ma żadnego potwierdzonego przypadku koronowirusa.

Kwarantanna pracowników nyskiego pośredniaka to konsekwencja zagranicznego szkolenia kilku pracowników. Po wykonaniu testów, szpital powiatowy nie zdecydował się na zatrzymanie na obserwacje żadnego z pracowników. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nikt nie wykazywał oczywistych symptomów koronawirusa i nie miał wysokiej gorączki. Wyniki przeprowadzonych testów powinniśmy poznać w ciągu 24 godzin. Jak na razie PUP jest nieczynny do odwołania.

W Polsce do tej pory potwierdzono 64 przypadki zarażenia koronawirusem, w tym 2 na Opolszczyźnie. Osoby z objawami zakażenia w pierwszej kolejności trafiają na oddział zakaźny Szpitala Wojewódzkiego w Opolu. Na taką ewentualność gotowy jest również szpital w Nysie i w Kędzierzynie-Koźlu.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź