Start Aktualności Łapa dziękuję SP3. Szkoła zorganizowała zbiórkę dla zwierzaków

Łapa dziękuję SP3. Szkoła zorganizowała zbiórkę dla zwierzaków

przez Nysa Hot

Nasi bracia mniejsi nieustannie potrzebują pomocy. Na świetny pomysł wpadła dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie. Uczniów poproszono, by na zakończenie roku szkolnego, zamiast kwiatów dla nauczycieli, przynosili dary dla nyskiej Łapy. Do akcji przyłączyła się także Państwowa Szkoła Muzyczna.

Nie ma słów, które mogłyby opisać jak bardzo jesteśmy wdzięczni. Przeogromne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie za zorganizowanie akcji „Zamień kwiatki na Łapowe datki”. W tym wyjątkowo ciężkim dla nas okresie są to promyki słońca, które szeptają do nas, że będzie dobrze i nie możemy się poddawać – informuje ŁAPA Nyskie Pogotowie Opiekuńczo – Adopcyjne dla Zwierząt.

– Dziękujemy nauczycielom, uczniom oraz rodzicom za włączenie się do akcji. Nasi podopieczni są zachwyceni, my także bo przez chwile nie musimy się martwić czym nakarmimy całą zgraje. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!  Nie zapominajcie o Nas.

Foto ilustracyjne/Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź