Start Hot Lato Kwiatów ma powrócić w tym roku!

Lato Kwiatów ma powrócić w tym roku!

przez Nysa Hot

To najbardziej znana impreza w regionie z najdłuższą tradycją. Mowa o otmuchowskim Lecie Kwiatów. Wydarzenie ze względu na pandemię, zostało w ubiegłym roku odwołane. W 2021r. ma powrócić do kalendarza imprez.

Trwają już przygotowania

-Wszystko wskazuje na to, że ta impreza się odbędzie. Zobaczymy jakie będą obostrzenia, ale mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyjaśni. Jesteśmy już na etapie przygotowań. Dzisiaj mamy posiedzenie zespołu organizacyjnego. – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa. 

Lato Kwiatów ma odbyć się tradycyjnie w pierwszy weekend lipca. Rozmach imprezy będzie zależeć od rozwoju sytuacji epidemiologicznej i obostrzeń z tym związanych. Na pewno nie zabraknie atrakcji od której wydarzenie wzięło swoją nazwą, czyli licznych wystaw kwiatowych.

Dobra zabawa i bezpieczeństwo

-Nie rezygnujemy oczywiście ze sceny, ale będzie ona zlokalizowana prawdopodobnie w innym miejscu niż do tej pory, ze względu na bezpieczeństwo. – dodaje Woźniak.

Na razie nie wiadomo, jakie gwiazdy wystąpią. Wszystko będzie tak zaplanowane i skoordynowane, by zapewnić maksymalnie bezpieczne warunki. Tegoroczna edycja miała być już 49., a kolejna w 2022, jubileuszową,50. Wszystko przesunęło się ze względu na pandemię i odwołanie imprezy przed rokiem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź