Start Hot Lato Kwiatów potrwa 4 dni!

Lato Kwiatów potrwa 4 dni!

przez Nysa Hot

Choć do 50-tego jubileuszowego Lata Kwiatów zostały jeszcze 4 miesiące, w otmuchowskim magistracie trwają intensywne przygotowania i dopinanie budżetu na nowe pomysły. Tegoroczna edycja potrwa cztery dni.

Musimy się urobić w cierpliwość, zanim poznamy listę tegorocznych gwiazd, jakie zagrają na głównej scenie na otmuchowskim Rynku. Jedno jest pewne, możemy spodziewać się wydarzenia z prawdziwym przytupem.

Największa impreza tego typu w naszym województwie odbędzie się w dniach od 29 czerwca do 2 lipca. Jak co roku, do polskiej stolicy kwiatów przyjadą dziesiątki wystawców i tysiące odwiedzających. Jest to w końcu wiodąca w Polsce cykliczna impreza o charakterze wystawienniczo-festynowym, poświęcona nie tylko kwiatom, ale też sztuce i rękodziełu.

Jak zawsze pierwszoplanową wystawą „Lata Kwiatów” będzie wystawa kwiatów ciętych, eksponowana na salach średniowiecznego zamku. Ponadto kompozycje kwiatowe będzie można podziwiać m. in. w holu Urzędu Miejskiego, zabytkowych piwnicach zlokalizowanych w okolicach rynku oraz na malowniczych skwerach w centrum Otmuchowa. Nie zabraknie też nowych akcentów.

Wstępny harmonogram imprezy mamy poznać niebawem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź