Start Hot Lato Kwiatów także nad Jeziorem Otmuchowskim! Scena ma być ulokowana na wodzie!

Lato Kwiatów także nad Jeziorem Otmuchowskim! Scena ma być ulokowana na wodzie!

Lato Kwiatów to sztandarowa impreza w naszym regionie

przez Nysa Hot

Lato Kwiatów już nie tylko w centrum Otmuchowa i sołectwie, ale także na Jeziorem Otmuchowskim. Już w przyszłym roku zabawa będzie trwała także nad wodą.

– Uznaliśmy, że nowa konwencja , którą przygotowaliśmy ze względu na wymogi bezpieczeństwa, sprawdziła się. W kolejnych edycjach rozciągniemy imprezę na całe miasto i nie tylko – mówi Jan Woźniak, Burmistrz Otmuchowa.

– Jesteśmy zdeterminowani, aby nad Jezioro Otmuchowskie przenieść część imprezy i zlokalizować tam jedną z głównych scen, tak aby można było spoglądać na wykonawców na scenie, która może zostać ulokowana także na wodzie – dodaje Woźniak.

Impreza miałaby odbyć się w zmodernizowananym ośrodku Sandacz nad Jeziorem Otmuchowskim. Obiekt ma zostać oddany do użytku już w listopadzie tego roku.

Przypomnijmy, że Lato Kwiatów w tym roku, ze względu na pandemię, odbyło się w nieco zmienionej konwencji. Zamiast jednej sceny głównej, mieliśmy kilka, ulokowanych w różnych częściach miasta.

Za rok czeka nas 49., a w 2023r. jubileuszowa, 50. edycja Lata Kwiatów, obecnie najpopularniejszej imprezy w naszym regionie.

Foto: Gmina Otmuchów 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź