Start Aktualności Laury umiejętności i kompetencji przyznane. Jest nagroda dla naszej redakcji

Laury umiejętności i kompetencji przyznane. Jest nagroda dla naszej redakcji

przez Nysa Hot

31 marca w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego już po raz XXII Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła przedsiębiorców i samorządowców. Diamentowy laur powędrował w ręce Ordynariusza Diecezji Opolskiej, Biskupa Andrzej Czai. Srebrny dla wydawcy naszego portalu i wiadomości Puls Regionu.

Mocne marki Opolszczyzny

Nagrody jak zawsze przyznano w wielu w różnych kategoriach, dla osób i firm wyróżniających się na rynku, w tym działających pro publico bono. W tym roku kapituła nagrodziła m.in. Grupę Azoty Zaksa jako Ambasadora Spraw Polskich, olimpijczyka Dawida Tomalę, Romana Wrzecino, Burmistrza Wołczyna Jana Wiącka, firmy: Agroas, Opex, Krause Design. Dostrzeżono także nasze działania w promocję regionu. – Zdobywcy laurów doskonale odnaleźli się w dzisiejszych czasach i potrafią sprostać ich coraz wyższym wymaganiom – ocenia Marszałek Województwa Opolskiego, Andrzej Buła. – Opolskie firmy nie zwalniają mimo wielu miesięcy pandemii, a teraz kryzysu związanego z wojną w Ukrainie.

O pojednanie polskich polityków apelował jeden z głównych bohaterów wieczoru, Biskup Andrzej Czaja. – Powiedzmy stop wojnie polsko-polskiej – mówił podczas gali. – Okazaliśmy wielkie serca braciom i siostrom z Ukrainy. Zróbmy to samo sami dla siebie.

XXX lat na rynku

Przez 30 lat OIG nagrodził za zasługi przeszło pół tysiąca osób, firm i instytucji. Alfons Nossol, Stanisław Niecieja, Ryszard Zembaczyński, Marian Zembala, Henryk Galwas – to lista tych najbardziej zasłużonych, którzy sięgali na przestrzeni lat po kolejne laury. –  Niektórzy idą bardzo konsekwentnie – rok po roku zdobywają wyższe laury, a niektórym zajmuje to nawet dziesięciolecia – mówi Wojewoda Opolski, Sławomir Kłosowski. – Cieszę się, że wyróżnienie nie tylko nie straciło na wartości, ale także z roku na rok jest bardziej prestiżowe.

Wsparcie rodzimych firm przez pracowników samorządowych w dobie pandemii podkreślił za to Prezydent Opola. – Rzadko się o was mówi, ale należy podkreślić ważność wykonywanej przez was pracy – powiedział Arkadiusz Wiśniewski. – Widać to również teraz, kiedy trzeba pomagać uchodźcom, również po godzinach pracy, w czasie wolnym.  Wsparcie dla Ukrainy płynie szerokim strumieniem od opolskich firm, co nie uszło uwadze członkom tegorocznej kapituły. Nagrodzony kryształowym laurem prezes Galmetu Stanisław Galara wspomaga 100 rodzin ukraińskich pracowników swojej firmy.

Niezwykle nam miło, że znaleźliśmy się w tak znakomitym gronie. NysaHot jest najchętniej czytanym portalem w powiecie nyskim. Od 4 lat dostarczamy najświeższych i rzetelnych informacji z całego regionu. Od przeszło dziesięciu współpracujemy z Regionalną Telewizją Opolskie oraz angażujemy się w liczne projekty z branży filmowej i szeroko pojętej reklamy. Dzięki Wam w 2021 roku nasze artykuły miały ponad 4 i pół miliona odsłon. To rekordowy wynik w naszym regionie. Obiecujemy nie zwalniać tempa, a wprost przeciwnie – jeszcze nie raz zaskoczymy was nowymi pomysłami na naszym portalu, a także w prowadzonych kampaniach marketingowych. Poza portalem i telewizją zajmujemy się m.in. tworzeniem stron internetowych, projektowaniem i wykonywaniem reklam, kompleksowym prowadzeniem mediów społecznościowych dla biznesu, a także obsługą multimedialną eventów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź