Start Aktualności Letnia Gala Tańca powróci za rok. Ma trwać dwa dni!

Letnia Gala Tańca powróci za rok. Ma trwać dwa dni!

przez Nysa Hot

Po dużym sukcesie Letniej Gali Tańca w Nyskim Domu Kultury, zapadła decyzja o organizacji kolejnej edycji. Druga odsłona wydarzenia ma trwać dwa dni i dostarczyć nam jeszcze więcej emocji. 

– Cieszymy się z tak bardzo pozytywnego odbioru imprezy. Nie spodziewaliśmy, że zainteresowanie będzie aż tak duże. Za rok znów chcemy zaprezentować widzom całą paletę tanecznych emocji. Planowany termin gali to 3-4 czerwca – mówi Anna Kołodziej, organizatorka wydarzenia. 

Na Letniej Gali Tańca można było podziwiać najlepsze polskie artystki tańca orientalnego, które występują zarówno w kraju jak i za granicą. Gwiazdami wieczoru były znane na arenie międzynarodowej Patrycja Marzec z Krakowa, Agata Zakrzewska z Warszawy oraz Tatiana Kowalczyk z Ozimka.

Poza tańcem orientalnym na scenie można było podziwiać także taniec nowoczesny, a o poziom widowiska zadbał zespół Scorpion Dance Team, uczestnicy 8. edycji Mam Talent.

Główną gwiazdą przyszłorocznej gali ma być wspomniana Agata Zakrzewska.

Foto: W kadrze – Anna Szczepańska | Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź