Start Aktualności Lider Szlachetnej Paczki poszukiwany

Lider Szlachetnej Paczki poszukiwany

przez Nysa Hot
W Nysie osób chętnych do pomocy nie brakuje. Kto zatem zostanie liderem Szlachetnej Paczki w naszym regionie? 

Co roku w naszym mieście Super W, czyli wolontariusze Szlachetnej Paczki obdarowują darami najbardziej potrzebujące rodziny. Weekend Cudów dopiero w grudniu, jednak już dziś koordynatorzy ogólnopolskiego projektu poszukują liderów. Szef sztabu potrzeby jest także w Nysie.
Lider-Wolontariusz Szlachetnej Paczki stwarza szansę na zmianę historii potrzebujących ze swojej okolicy, przywraca im godność.  Ze swoim zespołem Wolontariuszy dociera z pomocą tam, gdzie inni nie mają odwagi lub są obojętni. Jest sercem Paczki w jednym  z 628 rejonów w całej Polsce. Jest impulsem do zmiany.
– czytamy na stronie Szlachetnej Paczki
Zaangażowanie się w pracę lidera to także szansa na pracę w zespole oraz posiadanie rzeczywistego wpływu na życie beneficjentów projektu. Zainteresowani mogą zarejestrować się na stanowisko lidera lub wolontariusza przez stronę internetową. Następnie kandydat, który chce zarządzać zespołem w swoim regionie musi przejść rozmowę rekrutacyjną, podjąć decyzję, odbyć spotkanie wdrażające online, uzupełnić dokumenty i zacząć działać.
W Nysie każdego roku, wolontariusze poprzez swoją pracę pomagają wyjść z ubóstwa najbardziej potrzebującym rodzinom. Poprzez poznanie historii podopiecznych, ochotnicy weryfikują, kto szczególnie potrzebuje pomocy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź