Start Hot Lubisz Halloween? Ta impreza nie może Cię ominąć!

Lubisz Halloween? Ta impreza nie może Cię ominąć!

przez Nysa Hot

Ścieżka Strachu, Nawiedzony Dom, Chata Czarownicy i pokazy ognia! M.in. te atrakcje czekają na nas w Krasiejowie!

To będzie strasznie fajne Halloween! Gotowi na dawkę przerażającej zabawy? Halloween w Krasiejowie już niebawem! Zapraszamy Was w dniach 20-21.10 oraz 27-28.10 na kolejną edycję Halloween – informuje JuraPark w Krasiejowie.

Co na nas czeka?

🦕 Ścieżka Strachu – sprawdź co czai się na dobrze Ci znanej trasie z dinozaurami! Może któryś z nich ożyje, może spotkasz na swojej drodze ducha kopalni i upiory robotników?
🎃 Nawiedzony dom – ktoś nowy wprowadzi się do Prehistorycznego Oceanarium. Czy to wielkie prehistoryczne stwory? Nie brakuje też plotek o Upiornej Rodzince, która co roku pojawia się w Krasiejowie!
🔮 Chata Czarownicy – mówią, że to miejsce jest przepełnione magią. Pamiętaj, wchodząc do niej, obowiązują specjalne zasady, a miotły parkujemy przed wejściem! Czarownica nie tylko zaskoczy Cię swoimi sztuczkami, ale także zadba o Twój brzuch – koniecznie spróbuj jej przysmaków
👻 Dom Duchów – w każdej starej kopalni było miejsce, gdzie górnicy spędzali przerwę w czasie swojej dniówki. Tutaj nie tylko dobrze zjesz, ale nabierzesz też sił przed dalszym odkrywaniem tajemnic.

🔥 ATRAKCJA dodatkowa – POKAZY OGNIA:
– 20.10 – godz. 21.00
– 21.10 – godz. 20.00 i 21.30

Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem Mantikora
– 27.10 – godz. 21.00
– 28.10 – godz. 20.00 i 21.30

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź