Start sport Maciej Zajder zapowiedział zakończenie kariery

Maciej Zajder zapowiedział zakończenie kariery

przez Nysa Hot

Ta decyzja może być zaskoczeniem dla wielu kibiców. Maciej Zajder zapowiedział zakończenie kariery po tym sezonie. Niedawno Stal Nysa ogłosiła, że środkowy zostaje w drużynie na kolejny sezon w PlusLidze. To właśnie w nyskim klubie Zajder zakończy swoją przygodę z siatkówką.

-Bardzo cieszę się, że będę reprezentował żółto – niebieskie barwy w przyszłym sezonie. Nysa będzie pierwszym miastem, w którym spędzę cztery lata, poza moim macierzystym klubem – Skrą Bełchatów. Mam bardzo dużo miłych wspomnień do tej pory i mam nadzieję, że ten kolejny sezon tych wspomnień na przyszłość przysporzy jeszcze więcej – mówi Maciej Zajder. 

Zapraszamy do wysłuchania podcastu, w którym Maciej mówi o swojej decyzji odnośnie zakończenia kariery, a także planach na przyszłość. Z rozmowy dowiecie się też m.in. jaką ksywę miał środkowy Stali i co, oprócz siatkówki, go pasjonuje.

Foto: Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź