Start Aktualności Maksymalizują wpływy z najmu

Maksymalizują wpływy z najmu

grent.me kompleksowa obsługa najmu

przez Nysa Hot

Nowa jakość na nyskim rynku nieruchomości. GRENT to przede wszystkim kompleksowa obsługa najmu nieruchomości, a tym samym zagwarantowany spokój klientów, którzy chcą powierzyć profesjonalistom np. swoje mieszkanie lub apartament i nie muszą martwić się o kontakt z lokatorami.

Zgłaszając się do firmy, powierzamy jej przygotowanie profesjonalnej oferty dla danej nieruchomości i pozyskanie najemcy. Wszystkie formalności z tym związane są po stronie GRENT, który zrobi za nas wszystko, począwszy od home stagingu, sesji fotograficznej przez ogłoszenia i spotkania, po umowy oraz regulaminy. Co ciekawe, firma zapewnia brak przestoju w najmie, czyli klienci firmy zarabiają bez przerwy pomiędzy najemcami. Nie muszą się też martwić o rozliczanie mediów, kontrolowanie płatności, czy też o dbanie o bieżącą obsługę techniczną lokalu.

Jednorazowa opłata na start wynosi ½ kwoty miesięcznego najmu za uruchomienie współpracy.

Opłata comiesięczna to 15% czynszu netto za kompleksowe prowadzenie najmu.

GRENT pomoże też np. w remoncie i wyposażeniu mieszkania, a nawet w zakupie mieszkania pod wynajem i w zarządzaniu kwaterami pracowniczymi. Firma działa w Nysie i w Opolu.

Rozmowa z Joanną Urbanek n/t oferty firmy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź