Start Rozrywka Maleńczuk zaśpiewa w Nysie

Maleńczuk zaśpiewa w Nysie

przez Nysa Hot

Kontrowersyjny, ale zarazem genialny. Artysta z krwi i kości. 14 kwietnia na deskach NDK zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy Macieja Maleńczuka.

Ilością jego kontrowersyjnych i bezkompromisowych zachowań można by zapewne obdzielić kilku artystów. Podobnie jak liczbą przebojów. “Synu“, “Tango libido”, “Ostatnia nocka” czy “Dawna dziewczyno” to tylko niektóre z nich. Zaczynał od występów ulicznych w stolicy artystów, Krakowie.  Nigdy nie schlebiał gustowi publiczności, zawsze autentyczny i szczery. Co nas czeka podczas występu Maleńczuka dobrze oddają słowa samego artysty skierowane do słuchaczy “Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Co jeszcze nowego w endeku w najbliższym czasie? Odsyłamy na stronę http://ndk.nysa.pl/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź