Start Hot Marek Kaliszuk: Nysa jest najbardziej roześmianym, pełnym humoru i dystansu miastem w Polsce

Marek Kaliszuk: Nysa jest najbardziej roześmianym, pełnym humoru i dystansu miastem w Polsce

przez Nysa Hot

W minioną niedzielę w Nyskim Domu Kultury dwukrotnie wystawiono popularny spektakl „Goło i wesoło”. Publiczność nie dość, że dwa razy zapełniła salę do ostatniego miejsca, to jeszcze reagowała tak żywiołowo i spontanicznie, że nie mogło to umknąć uwadze aktorów i całej ekipy spektaklu. Specjalne podziękowanie dla nysan zamieścił w mediach społecznościowych aktor Marek Kaliszuk, który w niedzielę skradł serca damskiej części publiczności. 

– Nysa, mieszkańcy Nysy według nas (obsady „Goło i wesoło”) jesteście najbardziej roześmianym, pogodnym , pełnym humoru i dystansu miastem w Polsce. Takich reakcji, tak spontanicznego przyjęcia, takiego entuzjazmu nie przeżyliśmy chyba jeszcze nigdzie. I tak fajnych reakcji, inteligentnych, łapiących żarty i niuanse. Daliście nam mnóstwo pozytywnej energii – powiedział Marek Kaliszuk.

My także dziękujemy za tak miłe słowa i za 3 godziny (a właściwie 6 godzin) doskonałej zabawy. Nysa już dawno się tak nie uśmiała jak w ostatnią niedzielę!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź