Start Hot Markety i restauracja na FSD. Trwa I etap inwestycji

Markety i restauracja na FSD. Trwa I etap inwestycji

przez Nysa Hot

Na dawnej FSD firma Panova prowadzi rozbiórkę pod nową inwestycję. Według przedstawionych założeń powstaną tam dwa duże sklepy (budowalny i spożywczy) oraz jedna z popularnych restauracji sieciowych.

W lutym podpisano akt notarialny między firmą P.A. Nova i Gminą Nysa. Przypomnijmy, że firma P.A. Nova z Gliwic wygrała przetarg na zakup nieruchomości o powierzchni blisko 4 hektarów na terenie dawnej FSD. W ciągu kilkunastu miesięcy w pobliżu ronda i Biedronki mają tam powstać wspomniane sklepy i restauracja.

Inwestor na razie nie ogłosił oficjalnie jakie nowe marki wejdą do Nysy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji mogą to być Intermarché lub Leroy Merlin, a w kontekście restauracji sieciowej Pizza Hut. Na terenie dawnej FSD ma powstać także  kolejny duży Lidl. 

Przypomnijmy, że na terenie dawnej FSD powstaną również mieszkania. W trzech budynkach znajdzie się 76 mieszkań; 54 mieszkania 3-pokojowe i 22 mieszkania 2-pokojowe. Będą to mieszkania komunalne z konkurencyjnym czynszem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź