Start Aktualności Masz ciekawy pomysł? Jest 11 000 na jego realizację

Masz ciekawy pomysł? Jest 11 000 na jego realizację

przez Nysa Hot

Biblioteka miejska zaprasza do udziału w konkursie na inicjatywy oddolne w ramach projektu „Z książką nam po drodze” z programu „BLISKO”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Celem konkursu jest nawiązywanie współpracy z lokalną społecznością, wspieranie projektów edukacyjno–animacyjnych oraz pobudzanie aktywności społecznej, kulturalnej, czytelniczej wśród mieszkańców gminy Nysa.

– Wybierzemy i zrealizujemy trzy projekty, każdy na maksymalną kwotę 11 000 zł bez wkładu własnego. Uczestnikami konkursu mogą zostać mieszkańcy Nysy oraz organizacje działające na terenie gminy (osoby indywidualne, grupy formalne i nieformalne). Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego – mówi Anita Klakla, dyrektor miejskiej biblioteki. 

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy, wykaz kosztów kwalifikowanych dostępny na stronie internetowej www.migbp.nysa.pl.

REGULAMIN KONKURSU NA INICJATYWY ODDOLNE2511

BLISKO_Formularz zgłoszeniowy2512

Wykaz kosztów kwalifikowanych

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź