Start Aktualności Matka z synem założyli… plantację konopi indyjskich

Matka z synem założyli… plantację konopi indyjskich

przez Nysa Hot

Nietypowy rodzinny „biznes” kwitł na terenie ogródków działkowych w Kędzierzynie-Koźlu. Krzewy były już wysokie na prawie 2,5 m.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie jednego z ogrodów działkowych są uprawiane krzewy konopi indyjskich. 44-letnia kobieta i jej 22-letni syn przymierzali się już do zbiorów, jednak przeszkodziło im w tym niespodziewane pojawienie się policjantów.

–  Jak ustalili funkcjonariusze uprawą konopi miała zajmować się 44-letnia kobieta. W trakcie wykonywanych czynności kryminalni zabezpieczyli także kilka gramów marihuany, której właścicielem okazał się jej 22-letni syn. – informuje Policja.

Policjanci przedstawili kobiecie zarzut uprawy konopi. Jej syn natomiast będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź