Start Aktualności Mazguła, Sanocki, a może Woźniak?

Mazguła, Sanocki, a może Woźniak?

przez Nysa Hot

W okręgu 51 w zbliżających wyborach o miejsca w senacie powalczą m.in. Jerzy Czerwiński, Jan Woźniak, a także Adam Mazguła. Wybory już 13 października.

Z listy PSL na start zdecydował się były starosta nyski, a obecnie prezes Nyskiej Energetyki Cieplnej Czesław Biłobran. Jednak na skutek decyzji władz PO i PSL kandydatura została wycofana. Tym samym Koalicję Obywatelską będzie reprezentował inny kandydat rodem z Otmuchowa – Jan Woźniak (SLD). PiS konsekwentnie i bez zmian. Na zachodzie Opolszczyzny o mandat powalczy Jerzy Czerwiński. Obu kandydatów będzie chciał pogodzić Janusz Sanocki, który tym razem wystartuje z KWW Przywrócić Prawo. „Czarnym koniem” w naszym regionie może okazać się jednak najbardziej rozpoznawalny z wymienionych nazwisk pułkownik Adam Mazguła, który również startuje z własnego komitetu wyborczego.

Przypomnijmy, że okręg 51 obejmuje powiaty brzeski, kluczborski, nyski i prudnicki. Ktokolwiek wygra, prosimy pamiętać o powiecie nyskim i jego potrzebach.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź