Start sport Mecze Stali Nysa i Polonii Nysa odwołane

Mecze Stali Nysa i Polonii Nysa odwołane

przez Nysa Hot
Rozwojowa sytuacja w kraju zmusza organizatorów do odwołania kolejnych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zmiany dotyczą także Nysy.
 
Pierwotnie mecze Stali Nysa miały odbyć się bez publiczności. Podczas czwartkowego meczu (porażka 1:3 z Krispolem Września) kibice dopingowali drużynę przed ekranami w swoich domach. Z najnowszych informacji wynika, że kolejne sportowe wydarzenia nie odbędą się. Zarząd Polskiej Ligi Siatkówki poinformował o wstrzymaniu wszystkich ligowych rozgrywek.  Dziś obraduje Rada Nadzorcza PLS. Być może poznamy plany na najbliższe miesiące. Najbardziej prawdopodobne scenariusze to korekta terminarzu i dokończenie ligi w późniejszym terminie lub całkowite zakończenie sezonu. W tym drugim przypadku Stal Nysa może otrzymać awans do najwyższej klasy rozgrywkowej bez rozgrywania play-offów. Przypomnijmy, że podopieczni Krzysztofa Stelmach w rundzie zasadniczej byli bezapelacyjnie najlepsi.
 
Ze sportowych emocji na żywo muszą zrezygnować także fani piłki nożnej. Opolski Związek Piłki Nożnej do odwołania zawiesił wszystkie mecze. Decyzje zarządów podyktowane są rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Podobną decyzję podjęły zarządy Polskiej Ligi Koszykówki S.A. oraz Superligi Sp. z o. o.
 
Dla bezpieczeństwa mieszkańców zaleca się pozostanie w domach i nieprzebywanie w grupach. 
 
fot. Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź