Start Aktualności Metamorfoza i ukazanie wewnętrznej siły kobiety

Metamorfoza i ukazanie wewnętrznej siły kobiety

przez Nysa Hot

Poznaliśmy finalistki projektu „Odkryj piękniejszą wersję siebie”. Dla nich zaczyna się wielka przygoda oraz oczywiście ciężka praca. Efekty zobaczymy już za kilka tygodni. Nad wyglądem i samopoczuciem Pań pracują teraz eksperci z różnych dziedzin. Materiał o konkursie wyemitujemy w kolejnym wydaniu Pulsu Regionu.

Konkurs dla Pań wymagający odwagi

Spośród licznych zgłoszeń jury wybrało 3 osoby, które w najciekawszy sposób uzasadniły chęć udziału w tym wyjątkowym projekcie. To Małgorzata Stęglowska, Małgorzata Świderska oraz Aneta Kałużna. Pierwsza z nich otrzyma pełne wsparcie ekspertów, a wśród nagród są m.in. treningi z Marią Horodyską, opieka fizjoterapeuty dr Sławomira Adamowicza, czy też miesięczny coaching w „Przestrzeni dla kobiet”. Wszystkich finalistkom serdecznie gratulujemy.

– Dla mnie to był impuls. Jak przeczytałam o konkursie – stwierdziłam „chcę”, natomiast w którymś momencie okazało się, że jednak wymaga to odwagi. Trzeba na pewno pokazać trochę swoich słabości. Mam nadzieję, że zaskoczymy wszystkich efektami – mówi Małgorzta Stęglowska

 

Finał konkursu odbędzie się w połowie sierpnia. Będzie on połączony z otwarciem nyskiego studia fotograficznego pomysłodawczyni projektu, Aldony Miki-Szabat. Oprócz efektów metamorfozy zobaczymy wystawę fotografii z przebiegu całego konkursu. Nad materiałem filmowym czuwa Kuba Lisowski (zobacz video z rozdania nagród – link).

Finaliści i eksperci projektu „Odkryj piękniejszą wersję” siebie

 

Jak podkreśla Małgorzata Stęglowska – to pierwszy tego typu projekt w Nysie. – Liczę na kolejne edycje, bo to wspaniały pomysł! Dla uczestników to fajna przygoda, dla ekspertów dobra forma promocji.

fot. Studio Mika

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź