Start Lifestyle Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w naszym regionie!

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w naszym regionie!

przez Nysa Hot

Miłośnicy dawnej motoryzacji tego wydarzenia z pewnością nie mogą przegapić. Już 3 lipca w Głuchołazach odbędzie się zlot zabytkowych samochodów. Będzie się działo!

– Imprezie tej towarzyszyć będzie moc atrakcji, takich jak: ustawienie wszystkich pojazdów od początku do końca promenady Zdrojowej, kilka stref podzielonych według kategoryzacji pojazdów (jednoślady, pojazdy PRL, zagraniczne, Amerykańskie i inne) – informują organizatorzy wydarzenia.

Ponadto każdy z uczestników imprezy będzie mógł wziąć udział udział w losowaniu nagrody głównej czyli pięknego „malucha” fiat 126p oraz motocykla i motoroweru. Organizatorzy przewidzieli też bogaty program artystyczno- rozrywkowy w Muszli Leśnej.

– Przez cały czas trwania zlotu odbywać się będą koncerty, prezentacje pojazdów wyróżnionych, stoiska motoryzacyjne oraz gastronomiczne. Na pewno nie zabraknie też atrakcji dla tych najmłodszych. Sztosem naszego wydarzenia będzie udział w imprezie znanego dziennikarza z dziedziny dawnej motoryzacji oraz występ gwiazdy wieczoru.

Dla wszystkich przyjezdnych z daleka organizatorzy zapewniają dużą bazę noclegową.

-Wszystkich chętnych do wzięcia udziału prosimy o zgloszenie w wiadomości do strony „Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Głuchołazach” z krótkim opisem pojazdu oraz jednym konkretnym zdjęciem.

Osoby do kontaktu:

Marcin – tel 519 867 758,

Tadeusz – 509 087 544.

Foto: Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź