Start Aktualności Międzynarodowy zlot pojazdów zabytkowych

Międzynarodowy zlot pojazdów zabytkowych

przez Nysa Hot

To będzie wydarzenie dla prawdziwych fanów motoryzacji! 3 października w Głuchołazach wystartuje IV rajd zabytkowych samochodów organizowany przez Stowarzyszenie 94 Oktany.

Rajd wystartuje spod hotelu Sudety o godz. 10:30. Pojazdy pokonają trasę Głuchołazy – Paczków – Nysa – Głuchołazy. Meta i uroczyste rozdanie pucharów o godz. 16:30.

– Zapraszamy na Zlot Pojazdów Zabytkowych połączonych z rajdem w Głuchołazach. Wszyscy uczestnicy zapisani do rajdu i Zlotu będą brali udział w losowaniu nagrody głównej, markowego roweru! – zachęcają organizatorzy wydarzenia. – Zapisy do rajdu prowadzimy do dnia 25.09.2020r., pod numerem telefonu 509087544. Zapisani uczestnicy rajdu mogą korzystać z licznych atrakcji podczas trwania trasy rajdu, która prowadzi przez pogranicze polsko-czeski.

Na placu gdzie organizowany jest zlot, na uczestników i oglądających będą czekać liczne atrakcje takie jak: wystawa zabytkowych pojazdów, warsztaty strzelania z łuku prowadzone przez instruktora czy prezentacja i stoisko autodetalingu. Nie zabraknie także oprawy muzycznej.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź