Start Aktualności Miesiąc do otwarcia DEKADY

Miesiąc do otwarcia DEKADY

przez Nysa Hot

Miesiąc pozostał do otwarcia galerii DEKADA. Otwarcie obiektu zaplanowano na 1 grudnia. Na dwóch kondygnacjach obejmujących łącznie ok. 20 tys. mkw. powierzchni swoją działalność będą prowadzić różnorodne marki.

Wśród nich m.in. Top Secret, Apart, Ryłko, Reserved, Sinsay, Cropp, Diverse, House, Vistula i Wólczanka, Kubenz, Big Star, CCC, Quiosque, 4F, Martes Sport, 50style, Smyk, Empik, RTV Euro AGD, Rossmann, Swiss, Yes, Briju, Pepco i KiK. Przestrzeń centrum wypełnią także lokale gastronomiczne, w tym miejscowy burger bar Pan Buła. Część handlową dopełni strefa usługowa, w której znajdą się salony sieci komórkowych T-Mobile i Play. Na terenie galerii przewidziano miejsce na łącznie 80 lokali handlowo-usługowych, restauracji czy kawiarni oraz strefę rekreacyjno-rozrywkową z multipleksem kinowym.

Dużym udogodnieniem dla osób odwiedzających centrum, zwłaszcza tych robiących w nim duże, codzienne zakupy, m.in. w nowym sklepie Carrefour, będzie podziemny parking na ponad 440 samochodów.

-Cieszę się, że klienci galerii Dekada już wkrótce będą mogli korzystać ze sklepu Carrefour Market. Widzimy, że zapotrzebowanie na markety franczyzowe jest duże, dlatego stale je rozwijamy. Niewątpliwym atutem naszego formatu jest elastyczne podejście, dzięki czemu możemy wziąć pod uwagę specyfikę centrum handlowego w Nysie i to, jakie produkty będą cieszyć się największym zainteresowaniem klientów z najbliższej okolicy. – mówi Wojciech Sypień, dyrektor odpowiedzialny za rozwój supermarketów franczyzowych w Carrefour Polska.

W nowym markecie klienci skorzystają z pełnej oferty popularnej sieci, która zostanie dodatkowo dostosowana do preferencji lokalnych konsumentów. Pojawią się artykuły z kategorii m.in. Zdrowa Półka, Kuchnie Świata i Półka Regionalna. Oprócz produktów spożywczych Carrefour będzie oferował szeroki asortyment przemysłowy, a także produkty sezonowe.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź