Start Hot Mieszkańcy Nysy chcą pomóc medykom i mundurowym

Mieszkańcy Nysy chcą pomóc medykom i mundurowym

przez Nysa Hot
Kiedy jedni mogą pracować zdalnie, oni na służbie i dyżurach są dzień w dzień. Mowa o mundurowych oraz medykach, którzy codziennie pomagają w walce z koronawirusem. To właśnie ich pracę chcą wspomóc internauci. 
 
Mieszkańcy regionu pomagają jak tylko mogą, m.in. robiąc zakupy seniorom, czy wyprowadzając ich psy i szyjąc maski. Jak jednak pomóc w stanie epidemii, gdy nie możemy wyjść z domu? Sposób na działanie w trudnym czasie wymyślił jeden z mieszkańców Nysy. W internecie opublikował zbiórkę, a zebrane fundusze chce przeznaczyć na maseczki dla medyków oraz mundurowych.  – Chcę pomóc, czuję się zobowiązany będąc Polakiem w tym ciężkim czasie – tłumaczy Szymon.
 
Mieszkaniec Nysy chce przekazać fundusze burmistrzowi, aby następnie zostały zakupione maseczki, które obecnie służbom są szczególnie potrzebne. Datek na zakup może przekazać każdy. 
 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź