Start Hot Mieszkańcy Nysy chcą pomóc medykom i mundurowym

Mieszkańcy Nysy chcą pomóc medykom i mundurowym

przez Nysa Hot
Kiedy jedni mogą pracować zdalnie, oni na służbie i dyżurach są dzień w dzień. Mowa o mundurowych oraz medykach, którzy codziennie pomagają w walce z koronawirusem. To właśnie ich pracę chcą wspomóc internauci. 
 
Mieszkańcy regionu pomagają jak tylko mogą, m.in. robiąc zakupy seniorom, czy wyprowadzając ich psy i szyjąc maski. Jak jednak pomóc w stanie epidemii, gdy nie możemy wyjść z domu? Sposób na działanie w trudnym czasie wymyślił jeden z mieszkańców Nysy. W internecie opublikował zbiórkę, a zebrane fundusze chce przeznaczyć na maseczki dla medyków oraz mundurowych.  – Chcę pomóc, czuję się zobowiązany będąc Polakiem w tym ciężkim czasie – tłumaczy Szymon.
 
Mieszkaniec Nysy chce przekazać fundusze burmistrzowi, aby następnie zostały zakupione maseczki, które obecnie służbom są szczególnie potrzebne. Datek na zakup może przekazać każdy. 
 

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź