Start Hot Mieszkańcy posprzątają Aleję Wojska Polskiego

Mieszkańcy posprzątają Aleję Wojska Polskiego

przez Nysa Hot

Często dostajemy od naszych Czytelników informacje o zaśmieconych miejscach w Nysie. Tym razem mieszkańcy postanowili zakasać rękawy i działać. 13 marca posprzątają najbardziej zaśmiecone trasy spacerowe. Na początek na Alei Wojska Polskiego. Organizatorzy zachęcają każdego do przyłączenia się do akcji.

Cykliczna akcja

-Jeżeli kochasz czystą Nysę, ta akcja jest dla Ciebie! Wkurzają Cię zaśmiecone ulice, chodniki, place i trawniki oraz opieszałość służb miasta w porządkowaniu przestrzeni publicznej? Przyłącz się do Nas. Pozytywnie zakręceni mieszkańcy Nysy, którym czyste miasto nie jest obojętne, zapraszają wszystkich zainteresowanych na wspólne sprzątanie najbardziej zaśmieconych tras spacerowych, które często pomijane są przez służby porządkowe. Na pierwszy ogień idzie Aleja Wojska Polskiego, okolice pętli autobusowej. – informują organizatorzy wydarzenia Misja: Czysta Aleja.

W przyszłości wydarzenie ma odbywać się cyklicznie. W ich trakcie sprzątane będą kolejne rejony miasta. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, w niektórych miejscach śmieci zalegają już od wielu lat.

-Poprzez naszą akcję, chcemy zwrócić uwagę mieszkańców i władz na problem zaśmiecania i braku koszy na śmieci w naszym ukochanym mieście. Dwie godziny na świeżym powietrzu, nowe osoby i satysfakcja, że zrobiło się coś dobrego dla środowiska.

Chętni proszeni są o przyniesienie ze sobą kilku dużych worków na śmieci i zakładanie rękawiczek ochronnych. W związku z pandemią COVID -19 organizatorzy akcji proszą o przestrzeganie panujących wytycznych: zachowanie dystansu i noszenie maseczek.

MISJA: CZYSTA ALEJA

Data: 13 marca 2021

Godzina: 10.30

Start: ul. Aleja Wojska Polskiego (zbiórka na pętli)

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź