Start Hot Mieszkaniec Nysy skończył 100 lat!

Mieszkaniec Nysy skończył 100 lat!

przez Nysa Hot

100 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. Jubileusz 100 rocznicy urodzin jest to wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego Jubileuszu.

Tego niesamowitego daru doświadczył Pan Marian Biedroń, który wraz z małżonką świętował swoje 100 urodziny. Jubilat urodził się w Zawierciu 19 października 1923r.
W tym uroczystym dniu Dostojny Jubilat otrzymał mnóstwo życzeń od swoich dzieci, wnuków i prawnuków. W imieniu Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza do Pana Mariana udała się z życzeniami oraz kwiatami, listem gratulacyjnym i upominkiem Pani Agnieszka Kosek – Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

Najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia świętowania kolejnych rocznic w zdrowiu, pomyślności w gronie najbliższych. Niech każdy dzień wnosi coraz więcej ciepła, miłości, niech napawa mądrością życiową i dumą z dotychczasowych doświadczeń. Dziękujemy jubilatowi za piękny przykład dobrego życia, za wszelkie trudy i owoce minionych lat, za swoistą lekcję życiowej wytrwałości.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź