Start Hot Mieszkanka Nysy skończyła 109 lat!

Mieszkanka Nysy skończyła 109 lat!

przez Nysa Hot

W minioną sobotę w naszej Gminie miała miejsce wyjątkowa i piękna uroczystość, która zdarza się raz na 109 lat! Nasza mieszkanka Pani Anna Mizia doczekała tak zacnego jubileuszu, bowiem 27 maja br. obchodziła swoje 109 urodziny.

Z tej też okazji dostojną Jubilatkę odwiedziła Pani Agnieszka Kosek, Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Nysie, która w imieniu Burmistrza Nysy oraz całej społeczności gminy złożyła najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyła list gratulacyjny, kwiaty i upominek.

Pani Anna, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dość dobrą formą. W chwili obecnej przebywa w domu rodzinnym córki. Recepty na długowieczność Jubilatka nie podaje, ale w domu w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

109 lat to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jej osoby.

Ten Jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Nysy. Pani Annie życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Foto: Gmina Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź