Start Aktualności MINI ZOO w Nysie! Zobacz zdjęcia!

MINI ZOO w Nysie! Zobacz zdjęcia!

przez Nysa Hot

Na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego przy ul. Mickiewicza w Nysie funkcjonuje MINI ZOO! To wielka gratka, zwłaszcza dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Możemy tam podziwiać m.in. kózki  czy owce kameruńskie. Wszystkie prace związane z budową MINI ZOO wykonali społecznie członkowie Zarządu ROD.

-Także zwierzęta do MINI ZOO zakupiliśmy za swoje prywatne pieniądze. Stajenka dla zwierząt powstała dzięki naszym sponsorom, którzy przekazali nam materiały budowlane jak DOMAT w Nysie, CASTORAMA, i inni, a także członkowie zarządu ROD jak Jan Urbaniak, Zygmunt Korczak i Bogdan Fil. – czytamy na facebookowym profilu ROD Mickiewicza w Nysie.

– Robimy to dla li tylko uciechy naszych maluchów, bo kontakt ze zwierzętami jest dla dzieci najlepszą formą kontaktu i szacunku dla naszych braci mniejszych. Kózki są bardzo przyjazne, dzieci podchodzą do nich, głaszczą, karmią, przytulają się itp. Niedługo oficjalne otwarcie. – ROD Mickiewicza w Nysie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Foto: ROD Mickiewicza w Nysie

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź