Start Aktualności Minus 3 cm po jednym zabiegu? Poznaj prawdziwą moc niskiej temperatury!

Minus 3 cm po jednym zabiegu? Poznaj prawdziwą moc niskiej temperatury!

przez Nysa Hot

Jeśli myślisz, że jest to kolejny artykuł o magicznej tabletce, która pozbawi Cię zbędnych kilogramów z dnia na dzień, to musimy Cię rozczarować. Chcemy przedstawić metodę, która RZECZYWIŚCIE działa. Żadna chemia nie ma z tym nic wspólnego, stawiamy na naturalne metody.

Dlaczego w nagłówku wspomnieliśmy o niskiej temperaturze? Ponieważ jest ona kluczowa, ale o tym za moment. Na pewno nie raz w przypływie motywacji decydowałaś się na ciężkie ćwiczenia i ostrą dietę. Mijał miesiąc, drugi i waga spadała.
Coś jednak nie spadało… tylko co? Centymetry z brzucha albo ud? Każdy z nas ma słabszy punkt, z którego obwody nie zawsze spadają, a nawet jeśli, to nie w takim tempie jak byśmy chcieli.

Trzymasz dietę, na treningach wylewasz siódme poty, ale tkanka tłuszczowa nie znika? Niestety jest uporczywa. W XXI wieku powinni już dawno znaleźć na to jakiś sposób – myślałaś tak pewnie nie raz.

Tak się składa, że nastał ten moment. Na początku wspominaliśmy o niskiej temperaturze, więc co ona ma z tym wszystkim wspólnego?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej

Bezpiecznie i skutecznie wykorzystujemy szok termiczny do naturalnego niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkodzeń skóry. Rozbite komórki tłuszczowe są następnie wypłukiwane przez układ krwionośny i limfatyczny. Nasz główny przeciwnik – tkanka tłuszczowa, ma niską tolerancję na zimno, a co za tym idzie, przy wykorzystaniu odpowiedniej technologii możemy pożegnać jej nadmiar z naszego organizmu.

Mowa tu o technologii szoku termicznego, którą umożliwia nasze urządzenie do krioterapii estetycznej – Cryo T-Shock.

Bezpiecznie i skutecznie wykorzystujemy szok termiczny do naturalnego niszczenia komórek tłuszczowych bez uszkodzeń skóry. Rozbite komórki tłuszczowe są następnie wypłukiwane przez układ krwionośny i limfatyczny. Bezbolesna i niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji!

Jak schudnąć bez ostrej diety i ćwiczeń

Zapraszamy Cię już teraz do Kriomedic – Centrum Krioterapii i Tlenoterapii w Głuchołazach, gdzie zabiegi z wykorzystaniem Cryo T-Shock wymroziły już dziesiątki centymetrów. Nawet 10 cm mniej na brzuchu w ciągu miesiąca! (Tak, tyle udało się wymrozić naszej klientce).

Masz pytania? Jesteśmy cały czas dostępni pod numerem 608 848 529 lub na Facebook’u.
Więcej o zabiegach oraz cenach możesz również się dowiedzieć na stronie – www.kriomedic.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź