Start Lifestyle Miśka – pies bohater

Miśka – pies bohater

przez Nysa Hot

Sznaucer miniaturka okazał wielkie serce. Dziś na osiedlu Podzamcze popularna Miśka pomogła w uratowaniu młodszego kolegi.

Od kilku dni Straż Miejska i pracownicy schroniska dla zwierząt mieli problem ze schwytaniem psa, który błąkał się między osiedlem, a Aleją Wojska Polskiego. Zziebnięty i wygłodniały uciekał na widok ludzi, z wyjątkiem Misi i jej właściciela. Misia zaciekawiona losem kolegi co chwilę prosiła, aby wyjść na spacer, a ten miał ten sam scenariusz. Gdy pojawiała się Misia, nieufny towarzysz chciał wkraść się w jej łaski. Dokarmiony uciekał jednak przy próbie pomocy. Dziś w godzinach przedpołudniowych uciekinier został zwabiony przez Misię do jednej z klatek, gdzie łatwiej było założyć smycz. Tam czekali na niego Strażnicy Miejscy.

Uciekinier czeka teraz w schronisku w Konradowej na swoich właścicieli lub na nową rodzinę, jeśli ci pierwsi się nie pojawią. Ktokolwiek rozpoznaje pieska, prosimy o skontaktowanie się z pracownikami placówki lub Strażą Miejską w Nysie. 

Ktokolwiek wie o właścicielach tego pieska proszony jest o kontakt ze schroniskiem.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź