Start Aktualności Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej

Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej

przez Nysa Hot

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, w tym sezonie również zobaczymy w Nysie zmagania siatkarzy plażowych. Pierwszy turniej na plaży Ośrodka Rekreacji AKWA Marina, który mocno wspiera wydarzenie już 25 czerwca. Wydarzenie może też liczyć na wsparcie lokalnych firm, m.in. Cukrów Nyskich.

– Zapisujcie daty, bierzcie urlopy, odwołujcie wczasy bo nadchodzimy! Na pierwszy ogień idzie Beach Volley Nysa Summer Cup. Rozpoczynamy cyklem pięciu turniejów eliminacyjnych – mówi Wojciech Kondracki z KS Beach Volley Nysa, organizator wydarzenia. 

Harmonogram:

FKP Waggonbaum Nysa Summer Cup- 25 czerwca
Beach Volley Summer Cup – 2 lipca
Cukry Nyskie Summer Cup – 9 lipca
Tomart Summer Cup – 16 lipca
Urząd Marszałkowski Summer Cup – 23 lipca

Suma puli nagród w turniejach eliminacyjnych wynosi 10.000 złotych. Do wielkiego finału z pulą nagród 12.000 złotych, który odbędzie się w dniach 30-31 lipca awansuje 15 najlepszych par z turniejów eliminacyjnych. Jedno dodatkowe miejsce dla drużyny to tzw. „dzika karta” od organizatorów – wyjaśnia Wojciech Kondracki.

Turnieje eliminacyjne i finał będą transmitowany na żywo w serwisie YouTube.

Foto: KS Beach Volley Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź