Start Aktualności Młoda karateczka z naszego regionu znów najlepsza! Wkrótce powalczy na Mistrzostwach Świata

przez Nysa Hot

Ola Rajkowska z Niwnickiego Klubu Karate Kyokushin znów na najwyższym stopniu podium. Tym razem zajęła pierwsze miejsce w kata młodziczek na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO PODLASIE CUP 2023 w Białymstoku.

Ola wywalczyła także trzecie miejsce w kumite młodziczek. Był to kolejny sprawdzian zawodniczki przed zbliżającymi się mistrzostwami Świata w Tokio, które odbędą się w dniach 17-19.11.2023r.

Przypomnijmy, że w maju Ola Rajkowska zdobyła Mistrzostwo Europy w kategorii kumite młodziczek -40kg podczas The 36th European Weight Category Karate Kyokushin Championships we Wrocławiu.

Trzymamy kciuki i życzymy podium na Mistrzostwach Świata!