Start Inwestycje Młyn – będą opóźnienia?

Młyn – będą opóźnienia?

przez Nysa Hot

O tym, czy była to trafiona inwestycja przekonamy się najpewniej za 3 lata. Modernizacja dawnego młyna przy moście Kościuszki może przysporzyć właścicielom kosztownych problemów. 

Na przedstawionych w czerwcu br. wizualizacjach wszystko wygląda przemyślanie. Za sprawą jednego z najbogatszych małżeństw w Polsce Barbary i Zbigniewa Komorowskich Nysa ma zyskać kolejną atrakcyjną przestrzeń, w której oprócz restauracji i apartamentów powstanie muzeum młynarstwa. Prace mają ruszyć na początku 2019 roku. Problemem może być konieczność wykonania dodatkowych prac związanych z zabezpieczeniem zalanych pomieszczeń piwnicznych. Zwykłe pompy nie przynoszą zakładanych efektów. Ekspertyzy mają pokazać, czy zajdzie konieczność wykonania specjalnych grodzi. Woda podchodzi prawdopodobnie od strony mostu i dawnej przeprawy. Przy tej inwestycji kilka milionów ekstra dla pokaźnego portfela Komorowskich nie robi jednak wrażenia. Czekamy na piękny młyn!

wizualizacja – grebski.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź