Start Lifestyle Mobilizacja na WOŚP

Mobilizacja na WOŚP

przez Nysa Hot

Wielkimi krokami zbliża się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagra  13 stycznia. W tym roku wspólnie zbieramy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Pomoc od Owsiaka i tysięcy wolontariuszy na całym świecie otrzymają placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności. Mogą one dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielać pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Do szpitali trafią m.in. rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG, wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii. Wśród blisko 1700 sztabów w kraju, tym razem zabrakło tego nyskiego. Dobra wiadomość jest taka, że jak co roku fundacja przygotowała różne formy wsparcia tej szlachetnej akcji. Od wirtualnych serduszek, licznych licytacji po e-skarbonki Mastercard. Zachęcamy do korzystania z pomocy online.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź