Start Aktualności „Moje wspaniałe życie” hitem na Netflixie!

„Moje wspaniałe życie” hitem na Netflixie!

przez Nysa Hot

Film nysanina Łukasza Grzegorzka, nakręcony praktycznie w całości w naszym mieście robi furorę na platformie Netflix. W ciągu tygodnia od premiery „Moje wspaniałe życie” oglądano przez ponad 2,5 mln godzin, co uplasowało produkcję na 8. pozycji wśród najchętniej oglądanych nieanglojęzycznych filmów w serwisie!

„Moje wspaniałe życie” miało swoją premierę na Netflixie 28 lutego. Film wszedł do kin 29 października ubiegłego roku. Kilkanaście dni wcześniej był prezentowany w nyskim kinie podczas specjalnej nyskiej premiery, na której pojawili się twórcy i aktorzy.

„Moje wspaniałe życie” jest historią kobiety, która chce zmienić swoje życie, nie patrząc na konsekwencje swoich działań. „Jo” ryzykuje rozpad rodziny i utratę reputacji, by znów poczuć się kochaną.

Sceny do filmy powstawały w różnych częściach Nysy, a w rolę statystów wcieli się mieszkańcy naszego miasta, którzy mogli zagrać u boku takich gwiazd jak Agata Buzek, Jacek Braciak, czy Adam Woronowicz.

Producentem filmu jest Koskino, a dystrybutorem Gutek Film.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź