Start Hot Morderstwo na Kościuszki? „Kobieta miała liczne rany kłute”

Morderstwo na Kościuszki? „Kobieta miała liczne rany kłute”

przez Nysa Hot

Wracamy do sprawy tragedii, jaka wydarzyła się na ul. Kościuszki 25 marca. Przypomnijmy – w jednym z mieszkań policjanci znaleźli zwłoki dwóch starszych osób. Sprawę bada prokuratura. Prawdopodobnie doszło do morderstwa. 

Zaniepokojony syn zaalarmował służby, że od jakiegoś czasu nie może skontaktować się ze swoimi rodzicami. Policjanci pojechali na osiedle na ul. Kościuszki, by sprawdzić zgłoszenie. Nikt jednak nie otwierał drzwi. Policjanci poprosili o pomoc strażaków i zdecydowali się na wyważenie drzwi do mieszkania. W środku znaleźli zwłoki dwóch starszych osób, kobiety i mężczyzny. Kobieta miała na ciele liczne rany kłute i cięte. Przesłuchano sąsiadów i zabezpieczono monitoring budynku.

Została już przeprowadzona sekcja zwłok. Prokuratura czeka na jej pisemne wyniki, które będą kluczowe w tej sprawie. Wkrótce zostaną przesłuchani również bliscy zmarłych.

-Na ten moment najbardziej prawdopodobną wersją zdaje się być ta, że w mieszkaniu doszło do zabójstwa, mężczyzna zamordował kobietę, a następnie zmarł z przyczyn naturalnych. Oczywiście wszystko zweryfikuje opinia biegłych. Na tę chwilę udział osób trzech wydaje się mało prawdopodobny, nie było śladów penetracji, drzwi były zamknięte na zamek, a w mieszkaniu znajdowały się wartościowe przedmioty – mówi prok. Stanisław Bar, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Do tej sprawy wrócimy, gdy znane będą wyniki sekcji zwłok.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź