Start Aktualności Motocykliści opanują Nysę

Motocykliści opanują Nysę

przez Nysa Hot

Ryk silnika, wiatr we włosach i poczucie absolutnej wolności – tak czuje się wielu fanów jednośladów podczas przejażdżki swoją maszyną. Już 5 maja zobaczymy setki facetów i kobiet ubranych w skóry na swoich dwóch kółkach. Wszystko za sprawą majówki na Motoforcie.

Jak spędzić nadchodzącą majówkę? Fani jednośladów nie mają wątpliwości – razem w Reducie Króliczej na Otmuchowskiej. Podczas motocyklowej imprezy będzie masa atrakcji – muzyka na żywo, projekcje i dużo świetnej zabawy. Nie zabraknie też tradycyjnego ogniska, podczas którego będzie można nie tylko zjeść smakowicie przypieczoną kiełbaskę, ale i pogawędzić o wspólnych pasjach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Majówka na Motoforcie na stałe już wpisała się w kalendarz imprez w naszym mieście. Kto jeszcze nigdy nie był, warto przyjść, zobaczyć i poczuć atmosferę. NysaHot poleca!

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź