Start Na sygnale Na kwarantannie spowodował wypadek

Na kwarantannie spowodował wypadek

przez Nysa Hot
Jedni siedzą na kwarantannie, inni unikają jej jak tylko mogą. Wyjście z domu, dla 49 – latka z Powiatu Nyskiego, to teraz nie jedyny problem. 
Nyscy mundurowi być może nie dowiedzieliby się, że 49 – latek nie przebywa na kwarantannie, gdyby ten nie spowodował zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce wypadku zobaczyli w rowie rozbity samochód. Obok mercedesa znajdował się ranny mężczyzna. Okazało się, że 49 – latek z Powiatu Nyskiego ma w organizmie 2 promile alkoholu. 
To jednak nie koniec, bo ze zdobytych przez policjantów informacji wynika, że mężczyzna w tym czasie powinien przebywać na kwarantannie. – Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni, którzy przy zachowaniu należytych środków ochronnych, udzielili mężczyźnie pomocy medycznej – informuje Komenda Powiatowa Policji w Nysie
Mundurowi ustalają okoliczności zdarzenia. W sprawę zaangażowany jest także sanepid, który został poinformowany o nieprzestrzeganiu kwarantanny. Przypomnijmy, że grozi za to kara nawet do 30 tysięcy złotych. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź