Start Porady i zdrowie Na poprawę nastroju… masaż. I to na 4 ręce!

Na poprawę nastroju… masaż. I to na 4 ręce!

przez Nysa Hot

Ileż to razy marzymy, by po całym dniu obowiązków ktoś zrobił nam relaksujący masaż. Czas wreszcie to marzenie zrealizować i oddać się w ręce profesjonalistów. Salon Lounge Day Spa w Nysie przygotował wyjątkową ofertę – masaż na 4 ręce. To wspaniały relaks i podwójne uderzenie endorfin!

Po ciężkim dniu pracy, nie ma jak zafundować sobie jakąś przyjemność. Tak, drogie Panie – nie ma co ukrywać, to się nam po prostu należy. A przecież i Wasze święto coraz bliżej….  Przeglądając oferty nie sposób nie zwrócić uwagi na tę propozycję – masaż na 4 ręce w salonie Lounge Day Spa. Brzmi zachęcająco? W rzeczy samej. Wyobraźmy sobie, że po całym dniu obowiązków, stresu, załatwiania spraw, ktoś nas przyjemnie masuje… A na dodatek, nie jest to jedna osoba, a dwie! Więc i przyjemność dwukrotnie większa.  Co ciekawe, taki masaż nie ma ścisśle określonego scenariusza. Wiele zależy tu od kreatywności, umiejętności i otwartej głowy samych masażystów.

Wyobrażasz sobie już ten relaks i odprężenie? Tak? No, to teraz koniec z fantazjowaniem i czas na realne przyjemności. Taki masaż przynosi natychmiastową ulgę dla duszy i ciała. Dłonie, łokcie, kciuki, a nawet przedramiona – to wszystko ciało czuje podwójnie w trakcie jednego zabiegu.

Warto też dodać, iż udowodniono, że masaż synchroniczny wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie, ale działa leczniczo na nerwy, ukrwienie, ujędrnia skórę, wycisza, łagodzi stres i pozwala zaakceptować samego siebie. Ten ekskluzywny zabieg zapewnia niezapomniane wrażenia.

To może warto teraz zadzwonić do swojego faceta i powiedzieć, że w tym roku zamiast kwiatów masaż? A może wybrać się do salonu razem z nim? W końcu Dzień Kobiet warto świętować wspólnie. Zresztą taki masaż to świetna propozycja na każdy dzień, nie tylko ten świąteczny.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź