Start Aktualności Na taki piknik aż grzech nie przyjść!

Na taki piknik aż grzech nie przyjść!

przez Nysa Hot

Miejska biblioteka zaprasza na piknik literacki pn. ,,Zaczytani w bibliotece”, który odbędzie się 15 czerwca 2024 w godz. 11.00 – 16.00 na Placu Paderewskiego w Nysie.

W programie:

📌 12.30 – spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską – polską pisarką, lekarzem neurologiem i epileptologiem, popularność wśród czytelników Ałbena Grabowska zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze „Stulecie Winnych”.
📌 14.30- spotkanie z Dominiką Ostałowską połączone z poezją – polską aktorką telewizyjną, filmową i teatralną.
Oba spotkania będą tłumaczone na język migowy.

📌 Oprawa muzyczna – Ygor Przebindowski – polski multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent. Autor muzyki filmowej i teatralnej.

Ponadto zapraszamy na Etno Warsztaty : Warsztaty Podróżnicze i Etnograficzne dla dzieci, które poprowadzi Robb Maciąg, a także do stref zabaw dla dzieci oraz gier planszowych zorganizowanej we współpracy z Lucky Duck Games Polska.

Zachęcamy także do włączenia się do akcji bookcrossingu. W specjalnie przygotowanym miejscu będzie można wymienić się książkami, które już przeczytaliśmy i zalegają na naszych półkach na inne ciekawe tytuły.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych piknik zostanie przeniesiony pod arkady biblioteki.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź